Szanowni Państwo

Pracujemy w parku maszynowym wyposażonym w maszyny linii produkcyjnej w układzie linii prostej. Model maszyny pelletującej to Mikrom Evol-500 o niezwykłej szybkości produkcyjnej oraz wysokiej niezawodności. Maszyna jest liderem rynku ze względu na wysokiej jakości produkt końcowy. W specyfikacji techniczno-parametrowej posiada: 1 granulator z matrycą pierścieniową ze sprawdzonego już modelu Gran 500; średnica pelletu 6, 8 mm; moc silnika głównego 30 kW; hydrauliczny docisk wałka; wydajność do 500 kg/h zależna od rodzaju rozdrobnienia i wilgotności surowca; wzmocniona szafą sterowniczą.

Podając dobrowolnie swoje dane osobowe w formularzach, znajdujących się na naszych stronach, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez MS-Pellet.pl w celach niezbędnych do wykonywania czynności związanych z:

a) powiadamianiem o transporcie i zmianach w zamówieniu
b) przesyłaniem drogą elektroniczną odpowiedzi na zapytania
c) informowaniem drogą elektroniczną o aktualnej ofercie firmy

Dane są przez nas chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U nr 133/97, poz. 883) i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Na naszych stronach działa oprogramowanie zbierające w celach statystycznych informacje o odwiedzających nas użytkownikach sieci internet.

Zabrania się przesyłania na adresy e-mail MS-Pellet.pl niechcianej poczty tzw. SPAMu.