• Ekologiczna produkcja

   

  Te małe granulki produkowane z trocin zadebiutowały na rynku kilka lat i ciągle zyskują nowych zwolenników. Pellet można otrzymać w zasadzie z każdego rodzaju rośliny, najczęściej materiał tworzą głównie ścinki i wióry. Jednak warto wiedzieć, że każdy tego typu opał tworzony jest tylko i wyłącznie z naturalnych składników...

   

  Więcej
 • Pellet drzewny...

   

  Ile razy zdarzyło Ci się, że miałeś dość swojego sposobu ogrzewania domu? A może dopiero teraz zacząłeś zauważać jego wady? Bez obaw. Istnieje jeden niesamowity sposób, który łączy w sobie wydajność a dodatkowo sprzyja środowisku. Mowa o pellecie drzewnym.

   

  Więcej

Producent Pelletu drzewnego

Od kilkunastu lat jako firma budowlana, stawiamy kompleksowe domy z drewna. W efekcie zaczęło nam się gromadzić bardzo dużo surowca pochodzenia drzewnego - trociny. Na początku sprzedawaliśmy ją jako zbędną w naszej branży, z czasem stwierdziliśmy, że z naszej czystej i suchej trociny możemy wyprodukować pellet drzewny wysokiej jakości. Okazało się, że nasz produkt jest rewelacyjny i zapotrzebowanie właśnie na niego rośnie. Zaczęliśmy od produkcji z niewielkich ilości, teraz jesteśmy już zmuszeni dokupować wyselekcjonowane trociny od zakładów drzewnych. Drodzy Państwo proszę nam uwierzyć, że znamy się na drewnie, dlatego nasz produkt jest wysokiej jakości. Najlepszym testem tych słów może być chęć przekonania się o nich osobiście. Zapraszamy do zakupów! Zespół MS-Pellet.pl

Rekomendacje

 • Pellet najwyższej jakości przy cenie która zaskoczyć może wszystkich - z czystym sumieniem - POLECAM!.

  Dominik

 • Gdyby każda firma oferowała takie dobre produkty - w tym wypadku pellet drzewny - nie potrzebne byłoby pojęcie gwaranncji.

  Polecam Marta

 • Od niedawna kupuję opał od MS-Pellet Pana Stefańskiego, ale jestem bardzooo zadowolony i na pewno polecę go wszystkim.

  Marek z Nakła

Produkt ekologiczny

Renewable EnergyDowiedz się więcej o pellecie drzewnym najwyższej jakości, produkowanym ze 100% drewna!

Więcej...

Parametry i skład

Parametry i składPellet najwyższej jakości z trocin iglastych i liściastych to 100% drewna bez dodatków i zanieczyszczeń...

Więcej...

Nie chcesz dłużej czekać?

Nie chcesz dłużej czekać?Zamów już teraz poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń i zamów osobiście!

Więcej...

Podając dobrowolnie swoje dane osobowe w formularzach, znajdujących się na naszych stronach, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie przez MS-Pellet.pl w celach niezbędnych do wykonywania czynności związanych z:

a) powiadamianiem o transporcie i zmianach w zamówieniu
b) przesyłaniem drogą elektroniczną odpowiedzi na zapytania
c) informowaniem drogą elektroniczną o aktualnej ofercie firmy

Dane są przez nas chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U nr 133/97, poz. 883) i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Na naszych stronach działa oprogramowanie zbierające w celach statystycznych informacje o odwiedzających nas użytkownikach sieci internet.

Zabrania się przesyłania na adresy e-mail MS-Pellet.pl niechcianej poczty tzw. SPAMu.